Вживання алкоголю, тютюну та інших психоактивних засобів

  • 1. Не піддавайся тискові, який схиляє Тебе вживати тютюн, алкоголь та інші психоактивні речовини, з боку підлітків, друзів, інших людей або інформації з телебачення та інших ЗМІ.
  • 2. Поговори зі своїми друзями, батьками та іншими дорослими, яким Ти довіряєш, у випадку якщо хтось пропонує Тобі вживати психоактивні речовини. Вони Тобі можуть допомогти уникнути цього.
  • 3. Якщо Ти почав вживати алкоголь або інші психоактивні речовини, звернися за допомогою до своїх друзів, батьків та інших дорослих, яким Ти довіряєш. Вони можуть допомогти Тобі припинити це.
  • 4. Якщо Ти все ж таки вживаєш алкоголь або інші психоактивні речовини, що знижують здатність до адекватної поведінки, роби це з кимось, кому Ти довіряєш, і в безпечному місці. У Тебе більше шансів отримати передозування, якщо Ти вживаєш психоактивні речовини наодинці. У Тебе більше шансів стати жертвою насильства, якщо Ти знаходишся один (одна) в небезпечному місці.
  • 5. Якщо Ти вживаєш алкоголь або інші психоактивні речовини, що знижують здатність до адекватної поведінки, уникай керування автомобілем, мотоциклом або велосипедом під впливом цих речовин.
организация зубной лаборатории
воскові компреси на суглоби
бактолин базик государственная регистрация
алебастр формула