Емоційне благополуччя

  • 1. Підлітковий вік – це час величезних змін у житті людини. Ці зміни можуть бути стресовими.
  • 2. Щоденне проведення часу у заняття справами, які приносять Тобі задоволення, спілкуванні з людьми, які Тобі подобаються, і заняттях якоюсь фізичною активністю, може допомогти Тобі зменшити цей стрес.
  • 3. Переживання неспокійних, сумних, агресивних почуттів та емоцій час від часу – нормальне явище. Тобі може допомогти спілкування з друзями, батьками й іншими дорослими, яким Ти довіряєш. Вони можуть дати Тобі відчуття комфорту та підтримки і можуть допомогти Тобі чітко обдумати різні речі.
  • 4. Не вживай тютюн, алкоголь та інші психотропні речовини як спосіб виходу з ситуації, де Ти пригнічений, стурбований, сумний або злий. Алкоголь та інші психотропні речовини можуть посилити депресію або хвилювання. Ти можеш стати залежним від цих речовин.
  • 5. Не дій поспішно або імпульсивно, коли Ти пригнічений, стурбований, сумний або злий. У Тебе може виникнути спокуса почати бійку або їздити швидко на мотоциклі як спосіб управління цими почуттями. Це може піддати Тебе та інших сильному ризику отримання травм.
  • 6. Якщо сумні, неспокійні або злі думки виникають у Тебе щодня упродовж декількох днів, особливо коли вони заважають Тобі займатися звичайними повсякденними справами (наприклад, робити домашню роботу), або у Тебе виникають думки про заподіяння шкоди собі, звернись по допомогу до медичного працівника.
Місце твого комфорту
Без осуду, без насмішок, без брехні. Відповіді на дорослі запитання тих, кого справжні дорослі ще не сприймають як таких. Інформація, поради, онлайн консультації.
воск для литья
гіпертонічний розчин
жидкость для очистки мелкого инструментария
методика контроля дефектов отливок